Ekonomi

Türkiye Finans’tan Dünya Dostluk Günü’ne Özel Kampanya

30 Temmuz Dünya Dostluk Günü’nde yakınlarını Türkiye Finans’a davet edenler, arkadaşlarıyla birlikte kazanıyor.

Türkiye Finans’ın arkadaşlarını davet edenler toplam 750 TL verirken, mobil müşteri olan misafirler avantajlı finansman oranlarından masrafsız bankacılığa kadar birçok avantajdan yararlanabiliyor.

Türkiye Finans, 30 Temmuz Dünya Dostluk Günü vesilesiyle “Dost Kampanyası” programı uygular. Kampanya kapsamında Türkiye Finans Taşınabilir Şube’den arkadaşlarını davet eden müşteriler Her arkadaşa 150 TL toplam 750 TLkadar hediye kazanma fırsatı yakalarsınız.

 

Dijital bankacılık dünyasında ücretsiz işlem

Türkiye Finans’ın Kazandıran Dostluk Kampanyası’na katılmak isteyen müşteriler dakikalar içinde kolayca mobil müşteri olabiliyor. Türkiye Finans mobil müşterisi olanlar, Mobil Şube üzerinden arkadaşlarını Türkiye Finans’a davet ederek kampanyaya katılabilirler. Türkiye Finans müşterileri, yapabileceklerini Taşınabilir ve İnternet Şube’den yapabilirler. 7/24 EFT, Havale ve HIZLIişlemleri için bir bedel ödemezken; 8300 adet yurtiçi Yapı Kredi ve PTT ATM’siPara çekme ve para yatırma işlemlerini yönetim kurulu olmadan gerçekleştirebilir.
Rezerv Hesap ile işlem fiyatı ve kar payı olmadan acil ihtiyaçlar anında karşılanabilmektedir. Mutlu Sıfır Kartıolan müşteriler kart ödeme yapmıyorve bonus avantajlarından yararlanın.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu