Haber

Seferihisar’ın 101. Bağımsızlık Yıldönümü Coşkuyla Kutlanacak

Seferihisar Belediye, ilçenin bağımsızlığının 101. yıl dönümünü coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. Ünlü müzisyen Buray’ın sahne alacağı kurtuluş günü kutlamalarında belediye bandosu ve çeşitli gösterilerle coşku doruğa ulaşacak.

izmir Seferihisar ilçesi kurtuluşunun 101’inci yılını etkinliklerle kutlayacak. 11 Eylül Bağımsızlık Günü kutlamaları, Seferihisar Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk konulmasıyla başlayacak. Seferihisar Belediye Bandosu da gün içerisinde Seferihisar sokaklarında sahne alacak. Kurtuluş coşkusu Pazaryeri Otoparkında gerçekleştirilecek DJ şovu ve Buray konseriyle devam edecek.

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, Seferihisar’ın kurtuluşunun 101. yıl dönümüne yakışır şekilde özel bir program hazırladıklarını belirterek, “11 Eylül’ü coşkuyla kutlayacağız. Kurtuluş ruhunu tüm vatandaşlarımızla birlikte yaşamak ve yaşatmak istiyoruz. Gazi Bize özgürlüğümüzü sunan Mustafa Kemal Atatürk şunları söyledi: “Kurtarıcı Çolak İbrahim Paşa ve silah arkadaşlarına minnettarız. Emanetlerini sonsuza kadar koruyacağız.” – REKLAM

Kaynak: Haberler.com / Kültür ve Sanat

odunpazarihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu