Haber

Meral Akşener oy kullandı

SİNEM NAZLI DEMİR

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul’da yapılan 2. cumhurbaşkanlığı seçiminde oy kullandı. Seçim sürecinin Türkiye’ye hayırlı olmasını dileyen Akşener, “Gençlerin geleceği için çok önemli bir seçim sürecinde oyumuzu kullandık.”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve eşi Tuncer Akşener, oyunu oynamak için Üsküdar Beylerbeyi’ndeki Hacı Sabancı Anadolu Lisesi’ne geldi. Partililer tarafından okul bahçesinde karşılanan Akşener, 2127 numaralı sandığın bulunduğu sınıfa girerek görevlileri selamladı. Gerekli incelemelerin yapılması için sandık görevlilerine kimliğini verdikten sonra oy pusulası ve zarfı alan Akşener, kabineye giderek oy kullandı.

“GENÇLERİN GELECEĞİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR SEÇİMDE OYUMUZU VERDİK”

Oy verme işleminin ardından okul bahçesinde basın mensuplarına açıklama yapan Akşener, “Oylarımızı verdik. Çok önemli bir seçimin ikinci etabındayız. Hepiniz için çok önemli. Gençlerin geleceği için çok önemli olan bir seçimin bu aşamasında oylarımızı kullandık.Ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.Hayırlara vesile olsun Allah yar ve yardımcınız olsun. bize kalbimizde olanı ver” dedi.

S SEÇİM SONUÇLARINI ANKARA’DA TAKİP EDECEĞİZ

Akşener, Ankara’ya giderek partisinin genel merkezinde seçim sonuçlarını takip edeceğini söyledi. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Akşener, okuldan alkışlar eşliğinde ayrılarak Ankara’da doğru yola çıktı.

kadinhanihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu