Haber

Beşiktaş, KF Tiran maçı hazırlıklarını sürdürdü

Beşiktaş, UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde KF Tirana ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bu akşam BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam etti.

UEFA Konferans Ligi 2. Eleme Turu’nda sezonun ilk resmi maçına çıkacak olan Beşiktaş, bu maç için hazırlıklarını sürdürdü. Başkan Ahmet Nur Çebi, Basketbol Şubesi ve Akatlar SporBasına kapalı gerçekleşen tatbikatı, Kompleks Tesis’ten Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Tahir Güneş ve Mal ve Hizmet Alımı ile Dijital Projeler Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kemal Barış Dillioğlu izledi ve yaklaşık 1,5 saat sürdü.

Teknik Müdür Şenol Güneş yönetiminde yapılan bir antrenman, kondisyon ve taktik tatbikatıydı. Kuvvet, sıçrama ve sürat çalışmaları ile başlayan antrenman, pas çalışmasının ardından oynanan çift gol taktik maçı ile tamamlandı.

Siyah-beyazlılar, KF Tirana ile oynayacağı maçın hazırlıklarını yarın saat 19.00’da yapılacak antrenmanla tamamlayarak kampa girecek. Teknik Müdür Şenol Güneş, saat 18.00’deki antrenman öncesi BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde basın toplantısı düzenleyecek. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu