Yaşam

Gel, hayatı bildiği gibi canlı izle! Show TV Haydi Hayat Bilir 34. bölümü canlı izle! Haydi Hayat Biliyor Son bölümde neler yaşandı?

Bırak Hayat Bildiği Gibi Gelsin , ilk bölümü 21 Temmuz 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği, senaryosunu Gani Müjde’nin yazdığı BKM imzalı Türk drama ve gençlik dizisidir. Gel, hayatı bildiği gibi izle! 6 Nisan Show TV Gel, Hayat Bilir 34. bölümü canlı izle! Hayat Bildiği Gibi Gelsin Son bölümde neler yaşandı? Canlı TV izle!

BİLDİĞİNİZ GİBİ CANLI YAYIN NASIL İZLENİR?

Hadi Hayat Bilir dizisini Show TV’de ve kanalın resmi internet sitesinden izleyebilirsiniz.

BİLDİĞİNİZ GİBİ HAYATIN KONUSU NEDİR?

Herkesin hakkında ‘Hadi Bildiğin Hayat’ dediği ‘Z Kuşağı’na gerçekçi bir bakış atmak için hazırlanan film, hayata bir sıfır geriden başlayan bir grup gencin hayatını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıkları üzerine bahse girecek ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” diyecektir.

Ertan Saban, Özge Özberk gibi usta oyuncuların yanında İhtilal Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açalan, Mahsus Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa gibi genç isimler var. Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur ve Murat Göçmez.

HAYAT BİLSİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gel Hayat Bildiği 33. bölümde; Sadi, Songül’den saklamak zorunda olduğu bilinmeyen göreve sadık kalmak için elinden geleni yaparken, organize şube Servet’e ulaşmak için lakabından başka bir kanıtı olmayan Yörük’ü bulmaya çalışır. Aylin, Mert ve Can’la eskisi gibi olamamanın üzüntüsünü yaşarken, kendince bir yol bulur. Araz yüzünden Sevda’nın hayatındaki değişiklik, Araz ve Vural’ı yeniden karşı karşıya getirir. Okulda düzenlenen kermes herkes için beklenmedik bir şekilde sona ererken, Zülfikar annesinin aldığı karara saygı duymak zorundadır. Muhbirden gelen haberle ekip, Servet’in adamlarının gemiye bineceği yere baskın yapmak için yola çıkar. Songül, Yörük’ü bulmaya bu kez sandığından daha yakındır. Kıvanç ve Derya’nın kararı Mert’i rahatsız etse de Mert, ablasının en çok ihtiyaç duyduğu anda yanında olacak mı?

HAYAT YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAĞINI BİLSİN?

Haydi Hayat Bildiği Gibi 34. Bölüm 2. Bölüm yayında. Sadi ile Taylan’ın karşı karşıya geldiği anlara dikkat çekilen tanıtımda Taylan’ın “Bu iş bittiğinde seni ve Yörük denen o adamı aynı çukura gömeceğim” sözleri gerilimi artırıyor. Kıvanç, Asuman’ı arayıp “Mert’in babası Sadi mi?” diye sordu. diye sorar, büyük bir merak uyandırır.

HAYAT BİLSİN OYUNCULAR

Ertan Şaban : Sadi Payaslı : 1-

Özge Özberk : Derya : 1-

Devrim Özkan : Songül : 1-

Nilsu Berfin Aktaş : Gizem : 1-

Burak Demir : Oğuz : 1-

Özgü Boy : Mert : 1-

Mustafa Açıldı: Araz: 1-

Ayşe Kırca : Yeliz : 1-

Onur Özer : Zülfikar : 1-

Sanem Babi : Aylin : 1-

Rojbin Erden : Melek : 1-

Ali Berge : Hayat : 1-

Melisa Bostancıoğlu : Sevda : 1-

Furkan Murat Uğur : Bora : 1-

Sercan Gülbahar : Yarbay : 1-

Yeşim Çelebi : Sanem : 1-

Deniz Sarıkaş : Ozan : 1-

Murat Göçmez : Vural : 1-

Zeynep Koltuk :1-

haber-kas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu