Yaşam

Açıklayacağını Söyledi! Müge Anlı, Rahmi Özkan’a Gönderilen Mesajlara Karşı Direndi!

Müge Anlı ve Tatlı Sert programında kadınların avukat Rahmi Özkan’a gönderdiği mesajlara Müge Anlı tepki gösterdi. Gönderilen mesajları ifşa edeceğini söyleyen Anlı, canlı yayında çok sinirlendi.

Başarılı sunucu Müge Anlı’nın sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir süredir kaçak gelin Eda’nın davası işleniyor. Hatırlarsınız Eda’nın annesi Fevziye Hanım, kızına yıllardır ulaşamadığını ve kızının evlenemediğini iddia etmişti. Her zamanki gibi sonunda Eda bulundu ve ailesiyle yüzleşti.

Son yayında Müge Anlı, Eda’nın TikTok’a askere gidecek olan İsmail’e “Yarın senin askerin olacağım” mesajı göndermesine sinirlenmişti.

Anlı daha sonra yıllardır birlikte çalıştığı avukat Rahmi Özkan’a da broşürler geldiğini söyledi.

Anlı, “Sen de Rahmi Bey’e mesaj yaz, ben utanıyorum. Cevap vermiyor diyorum. İnsan biraz utanıyor yaşından. Adam kaç yaşında ve 50 yıllık evli. Vay canına. Ne deve nalı, biraz edep Ne yersin, ne içersin, “Ne görüyorsun? Öyle değil. Bu toplumu nereye sürüklüyorsunuz? Bizler onurlu, onurlu, onurlu, etik kuralları olan bir toplumuz” dedi.

“Ben Rahmi Bey’in telefon şifresini filan biliyorum. Anlı tabirlerini kullanarak mesajları ifşa edeceğini belirtti.

“Hiçbirimiz mükemmel değiliz. Hepimizin hayatında hatalar var. Her şey insan için, bunu kınamak için söylemiyorum asla. Rahmi Özkan’a niye mesaj atıyorsun? Amacın ne? Senin amacını da biliyorum. Ben sana bir şey demiyorum Rahmi Bey, senin masum olduğunu biliyorum.” ama kaşıntılı da olmasınlar.” diye tepki gösterdi.

O anları buradan izleyebilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu